AKTUALITY
KATALOGY VÝROBKŮ
TECHNICKÁ DOKUMENTACE
CENÍKY

KONTAKT


 

Stanislav Kudrna
Jana Drdy 503

261 01 Příbram VII
IČO 16939778

tel.
+420 777 238 577
elvox@elvox.cz


AKTUALITY

 

Nové domovní telefony a videotelefony série TAB

Štíhlý, kompaktní, moderní. To je TAB, nový videotelefon Elvox: opravdový skvost elegance a italské techniky.
Charakteristický nízkou tloušťkou, nejtenčí v současné době na italském trhu, nový videotelefon je charakteristický jednoduchou a elegantní linií, která zdůrazňuje jeho plochý profil. Skromný, ale se spoustou funkcí, jednoduchý, ale ne obyčejný, TAB nabízí opravdu unikátní design podržený zvláštním "skleněným efektem", který dává zdání transparentnosti.

Více>>

 

Domovní telefony série 6900

Velmi nízké kompaktní domovních telefony s užitečnými funkcemi pro nedoslýchavé osoby, které používají naslouchátka.

Více>>

 

Videotelefon série 7300 s hlasitým hovorem, instalací do stěny, na stěnu nebo na stůl s barevným širokoúhlým TFT, LCD 7“ 16:9 dotykovým displejem

První videotelefon Elvox, který používá Dotykovou technologii, což umožňuje jednoduše z menu přímo ovládat velký počet funkcí, a to vše soustředěné na malé obrazovce.
Na 7“ LCD displeji videotelefonu Wide Touch jsou příkazy: navigační, kterými otevřeme klávesy dalších podporovaných příkazů, s LED podsvícením, které splňují potřeby funkcí video systému.
Mezi nemalé výhody dotykové klávesnice patří schopnost ovládat v systému Due Fili až 100 doplňkových funkcí, 64 interkomunikačních volání i mezi přístroji jiných typů se stejnou technologií.
Ikony ovládacích prvků lze podle přání uživatele doplnit názvem funkce: v menu úprav, podle potřeby uživatele. Při každé výzvě se též zobrazuje název (umístění) vstupního panelu, z kterého je voláno, podle nastavení v nemu instalace.

Více>>

 

Videotelefon série GIOTTO 2011 s mikrotelefonem v provedení na stěnu s barevnou nebo černo / bílou obrazovkou

Giotto série 6300 je k dodání i v nové verzi, model 2011, v řadě videotelefonů, v které je monitor a telefon spojen v jednom výrobku. Vyrábí se v několika verzích, podle typu zařízení. Všechny verze jsou pro instalaci na stěnu, s barevnou nebo Č / B obrazovkou nízkého profilu s mikrotelefonem. Jsou vybaveny třemi tlačítky, jedno pro otevření zámku a dvě pro doplňkové funkce (např. pro autoaktivaci, rozsvícení schodiště, druhý zámek apod.), tří stupňovou regulací intenzity zvonění a vypnutí zvonku se světelnou signalizací červenou LED a zelenou LED signalizující otevření dveří nebo vrat.

Více>>

 

Videotelefon Série 7200: nový výchozí bod pro videotelefonní systémy

Takto široký záběr jste ještě neměli. Nový videotelefon Elvox série 7200 s barevným 16:9 širokoúhlým 7" TFT LCD displejem, který přináší pohled s vysokým rozlišením 800 x 400 pixel.
Dosažitelný je v technologiích Sound System, Due Fili a DigiBus.

Rozšiřte svoje hranice, svobodu a fantazii s novou Sérií 7200!

Více>>

 

Videotelefon série 6600

Revoluční technologie, moderní design, jednoduchá instalace, vysoká spolehlivost. Videotelefon série 6600 s hlasitým hovorem a naklápěcím barevným 4“ TFT LCD displejem. Dodáván je v barvách bílá, antracitová, titanová a kartáčovaná ocel. Shrnuje vysokou kvalitu všech výrobků ELVOX, předního celosvětového výrobce s více než padesátiletou tradicí vývoje a výroby audio i video vstupních systémů…

Více>>

 

Panely série 1200 – z nerez oceli

Série 1200 obsahuje řadu prvků pro skládání panelů z nerez oceli.
Panely jsou z nerez oceli AISI 316 (V4A) tloušťky 0,8 mm s vytlačovaným povrchem pro zapuštěné uložení do zdi nebo pro povrchovou montáž na zeď s použitím krabice s rámečkem proti dešti z nerez oceli AISI 316 (V4A) tloušťky 1,5 mm.
Čelní deska panelu je z nerez oceli, její součástí jsou dvě tlakově lité hliníkové hlavice, které umožňují pomocí speciálního šroubu ELVOX připevnění čelní desky na šasi. Z nerez oceli je vyrobeno i šasi.
V čelní desce je výztuha z nerozbitného transparentního polykarbonátu do kterého jsou vložena tlačítka panelu, která jsou povrchově potažena vrstvou nerez oceli. Tlačítko je opticky zvýrazněno dvěma podsvícenými zářezy.
K dispozici jsou pro digitální i analogické systémy ELVOX, Sound System, systém s výzvou AC, digitální dvou drátový systém Due Fili, digitální systém DigiBus, verze s tradičními tlačítky nebo alfanumerickou klávesnicí.
Vzhled panelů verze audio i video je na první pohled stejný, nabízí jednotné řešení pro obě použití.
Krytí IP44.
Mimo verze nerez je k dispozici série zpracovaná ve verzi zlatý efekt s úpravou technologií PVD.

Více>>

 

Komunikační sloupky série 1200 – z nerez oceli

 

Samonosné komunikační sloupky série 1200 s ukotvením do terénu jsou ze stejného materiálu a v designu vstupních panelu série 1200. Jsou vyrobené z nerez oceli AISI 316 V4A) tloušťky 0,8 mm s vytlačovaným povrchem, konstrukce samonosná z nerez oceli.
V čelní desce sloupku je vložena výztuha z transparentního palykarbonátu do kterého jsou vložena tlačítka sloupku, která jsou povrchově potažena vrstvou nerez oceli. Tlačítko je opticky zvýrazněno dvěma podsvícenými zářezy.
K dispozici jsou pro digitální i analogické systémy ELVOX, Sound System, systém s výzvou AC, digitální dvou drátový systém Due Fili, digitální systém DigiBus, pro verze s tradičními tlačítky nebo alfanumerickou klávesnicí.
Vzhled panelů verze audio i video je na první pohled stejný, nabízí jednotné řešení pro obě použití.

Více>>

 

Panel série 1200 s čtečkou otisků prstů

S řadou panelů série 1200 přichází nová technologie „Fingerprint“, čtečka otisků prstů. S „Fingerprint“ ve skutečnosti, jen pohybem prstu po biometrickém snímači čtečky otisků, aktivujeme kontakt relé pro ovládání jakékoliv funkce elektrického zařízení.
Například je možné, otevřít zámek branky pro pěší aktivovat otevření vjezdových, garážových nebo jiných vrat, otevřít všechny zámky domu, aktivovat / deaktivovat alarm nebo zapnout venkovní osvětlení domu…

 

Více>>

 

Modulární panely série 1300 - modulární panely s výměnnými tlačítky

S pouze čtyřmi, Série 1300 poskytují maximální flexibilitu složení a instalaci videotelefonních tlačítkových panelů audio i video pro digitální i analogové systémy Elvox.
Velmi jednoduše je možné vyměnit při instalaci i následném rozšiřování systému zaslepené moduly za tlačítka. Panely Série 1300 ve svém designu, jemně propracované, jsou vhodné pro zapuštěnou instalaci do stejných krabic jako panely Série 8000 a 1200 a na stěnu do krabic s vlastní povrchovou úpravou.

Více>>

 

Ploché vstupní panely série Inox Flat – z nerez oceli

Nová série plochých vstupních panelů Inox Flat nabízí alternativní řešení k digitálním panelům odolným vůči vandalům série Patavium a 3300. Jsou opravdu robustní, díky použití nerez oceli AISI 316, která zaručuje vysokou odolnost i proti působení povětrnostních vlivů. Dostupné jsou pro digitální systémy Due Fili a Digibus, ve verzích audio nebo audio/video, dodávány s krabicí do zdi a digitální elektronickou jednotkou s klávesnicí a displejem.

Více>>

 

Poštovní schránky série 2561 – modulární systém

 

Nová poštovní schránka ELVOX je určena pro zapuštěnou instalaci do zdi s předním i zadním otvíráním, nebo vnější instalaci na stěnu s předním otvíráním a vnější instalaci na podstavce ukotvené v terénu.
Modulární systém poštovních schránek umožňuje skládání do horizontálních i vertikálních sestav.
K dispozici jsou pro zařízení Sound System, digitální dvou drátový systém Due Fili, digitální systém DigiBus, s panely v provedení audio / video s tlačítky výzvy a s přídavnými panely pouze s tlačítky výzvy pro zařízení domovních telefonů a videotelefonů.
Do panelů se vkládají: hovorové jednotky, kamery s hovorovou jednotkou nebo elektronické jednotky odpovídající typu instalovaného zařízení (Sound System, Due Fili nebo DigiBus).

Více>>

 

Poštovní schránky série 2590 - z nerez oceli se systémy audio a barevné video

Vyrobena kompletně z nerezové oceli AISI 316, odolné atmosférické korozi, použitelná i v extrémním přímořském prostředí. Schránky 2590 jsou složeny ze dvou částí, boxu a čelního panelu, pro instalaci zapuštěnou nebo na stěnu s předním i zadním otvíráním. Stříška proti dešti, s inovovaným designem, kryje přední stěnu.
Charakteristické pro sérii 2590 je na střed umístěné tlačítko výzvy.

Více>>