AKTUALITY
KATALOGY VÝROBKŮ
TECHNICKÁ DOKUMENTACE
CENÍKY

KONTAKT


 

Stanislav Kudrna
Jana Drdy 503

261 01 Příbram VII
IČO 16939778

tel.
+420 777 238 577
elvox@elvox.cz


AKTUALITY

 

Nové domovní telefony a videotelefony série TAB

Štíhlý, kompaktní, moderní. To je TAB, nový videotelefon Elvox: opravdový skvost elegance a italské techniky.
Charakteristický nízkou tloušťkou, nejtenčí v současné době na italském trhu, nový videotelefon je charakteristický jednoduchou a elegantní linií, která zdůrazňuje jeho plochý profil. Skromný, ale se spoustou funkcí, jednoduchý, ale ne obyčejný, TAB nabízí opravdu unikátní design podržený zvláštním "skleněným efektem", který dává zdání transparentnosti.

Více>>

 

Domovní telefony série 6900

Velmi nízké kompaktní domovních telefony s užitečnými funkcemi pro nedoslýchavé osoby, které používají naslouchátka.

Více>>

 

Videotelefon série GIOTTO 2011 s mikrotelefonem v provedení na stěnu s barevnou nebo černo / bílou obrazovkou

Giotto série 6300 je k dodání i v nové verzi, model 2011, v řadě videotelefonů, v které je monitor a telefon spojen v jednom výrobku. Vyrábí se v několika verzích, podle typu zařízení. Všechny verze jsou pro instalaci na stěnu, s barevnou nebo Č / B obrazovkou nízkého profilu s mikrotelefonem. Jsou vybaveny třemi tlačítky, jedno pro otevření zámku a dvě pro doplňkové funkce (např. pro autoaktivaci, rozsvícení schodiště, druhý zámek apod.), tří stupňovou regulací intenzity zvonění a vypnutí zvonku se světelnou signalizací červenou LED a zelenou LED signalizující otevření dveří nebo vrat.

Více>>

 

Videotelefon Série 7200: nový výchozí bod pro videotelefonní systémy

Takto široký záběr jste ještě neměli. Nový videotelefon Elvox série 7200 s barevným 16:9 širokoúhlým 7" TFT LCD displejem, který přináší pohled s vysokým rozlišením 800 x 400 pixel.
Dosažitelný je v technologiích Sound System, Due Fili a DigiBus.

Rozšiřte svoje hranice, svobodu a fantazii s novou Sérií 7200!

Více>>

 

Videotelefon série 6600

Revoluční technologie, moderní design, jednoduchá instalace, vysoká spolehlivost. Videotelefon série 6600 s hlasitým hovorem a naklápěcím barevným 4“ TFT LCD displejem. Dodáván je v barvách bílá, antracitová, titanová a kartáčovaná ocel. Shrnuje vysokou kvalitu všech výrobků ELVOX, předního celosvětového výrobce s více než padesátiletou tradicí vývoje a výroby audio i video vstupních systémů…

Více>>

 

Panely série 1200 – z nerez oceli

Série 1200 obsahuje řadu prvků pro skládání panelů z nerez oceli.
Panely jsou z nerez oceli AISI 316 (V4A) tloušťky 0,8 mm s vytlačovaným povrchem pro zapuštěné uložení do zdi nebo pro povrchovou montáž na zeď s použitím krabice s rámečkem proti dešti z nerez oceli AISI 316 (V4A) tloušťky 1,5 mm.
Čelní deska panelu je z nerez oceli, její součástí jsou dvě tlakově lité hliníkové hlavice, které umožňují pomocí speciálního šroubu ELVOX připevnění čelní desky na šasi. Z nerez oceli je vyrobeno i šasi.
V čelní desce je výztuha z nerozbitného transparentního polykarbonátu do kterého jsou vložena tlačítka panelu, která jsou povrchově potažena vrstvou nerez oceli. Tlačítko je opticky zvýrazněno dvěma podsvícenými zářezy.
K dispozici jsou pro digitální i analogické systémy ELVOX, Sound System, systém s výzvou AC, digitální dvou drátový systém Due Fili, digitální systém DigiBus, verze s tradičními tlačítky nebo alfanumerickou klávesnicí.
Vzhled panelů verze audio i video je na první pohled stejný, nabízí jednotné řešení pro obě použití.
Krytí IP44.
Mimo verze nerez je k dispozici série zpracovaná ve verzi zlatý efekt s úpravou technologií PVD.

Více>>

 

Modulární panely série 1300 - modulární panely s výměnnými tlačítky

S pouze čtyřmi, Série 1300 poskytují maximální flexibilitu složení a instalaci videotelefonních tlačítkových panelů audio i video pro digitální i analogové systémy Elvox.
Velmi jednoduše je možné vyměnit při instalaci i následném rozšiřování systému zaslepené moduly za tlačítka. Panely Série 1300 ve svém designu, jemně propracované, jsou vhodné pro zapuštěnou instalaci do stejných krabic jako panely Série 8000 a 1200 a na stěnu do krabic s vlastní povrchovou úpravou.

Více>>